Prodüksiyon dünyasının kapıları
sizler icin açılıyor

Genel Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Castingturkiye.com.tr ("Site") sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara tabidir. Castingturkiye.com.tr Siteleri çeşitli üst düzey alan adları (Top-Level-Domains) altında (castingturkiye.com, castingturkiye.info, castingturkiye.net vb.) ve çeşitli alt alan adları (Subdomains) veya bu alan adlarının armaları altında castingturkiye.com.tr 'in hizmetlerini sunduğu tüm web siteleri, işbu sözleşmede genel olarak "castingturkiye.com.tr web siteleri" olarak adlandırılacaktır. Üye olan herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Kullandığınız takdirde bu şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu anlaşma kullanici ve CastingTürkiye.com.tr arasinda yapilan tek anlaşmadir. Sözlü anlaşmalar gecersizdir.

Bu genel kullanım ve güvenlik kurallarını kabul ederek kullanıcı türünüze göre aşağıdaki tüm hükümleri de kabul etmiş sayılırsınız:

Proje Sahıpleri Castingturkiye.com.tr'ya yayinlanmasi icin verilen projedeki ilan bilgilerin iceriğinden ve konusundan kendileri sorumludur; sitede yayinlanmasi icin sadece tarafimizdan proje sahibini onaylıyoruz. Proje sahiplerinin aday seçiminden, anlaşmalarindan, ödeme şartlarindan sitemiz sorumluluk taşimamaktadir. Yayinlanan projelerle sitemizin bir bağlantisi yoktur, ve firmamiz tarafindan desteklendiği veya önerilmis olarak kabul edilmemelidir.

Yetenekler Castingturkiye.com.tr'ye üye olan adaylar kendi profıllerınden sorumludur, ve castınglerı, ilanlari, basvurulari kendı tercıhlerıne göre seçerler; ajans olmadiğimiz için bız onları tavsıyede bulunamiyoruz. Eğer bir menajer ile anlaşmaniz varsa, menajerinizin ıletışım bılgılerını sistemde belirtmeniz gereklidir. Eger aday olarak bir süre üyeliğinize ara vermek istiyorsaniz, CV'nizi pasif hale getirebilirsiniz. Pasif kalma süreniz ödeme paket seçeneğinize bağlidir. Dilediğiniz zaman CV aktifleştirerek tekrar ilanlara başvurabilir, ve bağlanti kurmak istediğiniz proje sahipleri tarafindan görünür durumda olabilirsiniz.

Menajerler temsil ettıklerı adaylarla olan sözleşmelere istinaden tek o adaylardan sorumludurlar. Castingturkiye.com.tr adaylarin önceden sözleşme yaptiklari menajerlerden habersiz kayit yaptirmalarindan, mesuliyet tasimaz. Menajer ve yetenek/aday aralarinda yapilan sözlesmelerden malumatimiz yoktur.

Online başvurunuz ile birlikte aşağıda yer alan online başvuru sözleşmesinin şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

Site Kullanım Şartları

Üye, kişisel veya kurumsal bilgilerinin yer aldığı formu doldurarak, kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş olur. Castingturkiye.com.tr, tek taraflı olarak, işbu Kullanım Şartları'nda sayılan koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği Üyelik bilgilerini yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını haizdir.

Üyelik

Castingturkiye.com.tr herkese açık bir site değildir. İlan yayınlayan firmanın adı ve iletişim bilgileri ilanda yayınlanmaz. Castingturkiye.com tüm üyelik başvurularını kabul etmek zorunda değildir, herhangi bir gerekçe göstermeksizin bir başvuruyu reddedebilir veya başvurusunu kabul etmiş olduğu bir üyenin üyeliğini herhangi bir gerekçe göstermeksizin sona erdirebilir. Üyeler bu gibi durumlarda gelir kaybı, maddi manevi tazminat vb. Her ne ad altında olursa olsun bir bedel talep etmemeyeceklerini kabul ve taahhüt ederler.

Üyeler bilgileri, sadece Kullanım Şartları'nda belirlenen amaçlarla kullanabilir. Sitede mevcut bulunan bilgiler, Castingturkiye.com.tr'nin önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullanamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Sitedeki tüm bilgiler Castingturkiye.com.tr'nin mülkiyetindedir.

Üyelik talep eden "adaylar" (proje sahibi, yetenek, menajer, firmalar) Castingturkiye.com.tr'de doğru bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır. Üyelik esnasında cep telefonu ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir.Üye bilgilerinin gerçeği yansıtmadığının anlaşılması durumunda castingturkiye.com üyenin üyeliğini derhal, herhangi bir uyarıda bulunmaksızın sona erdirecek ve profilini veritabanlarından geri alınamaz şekilde silecektir. Üye bu işlemlerin haklı nedene dayanılarak yapılmış sayılacağını kabul ve bu durumda herhangi bir şikayet veya talepte bulunmauacağını taahhüt eder.

Castingturkiye.com.tr aşağıda belirtilen koşulları, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Castingturkiye.com.tr, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını sitede yayınlayacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üye'ye bildirecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Castingturkiye.com.tr'de yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Sitenin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

Aşağıdaki durumlarda ve bunlarla sınırlı olmayacak şekilde yürürlükteki yasalara, genel örf ve adete aykırı ve /veya 3. Şahısların ve/veya kendisinin zarar görmesine yol açabilecek ve bu kullanım kurallarına aykırı hareketlerde bulunulması halinde Castingturkiye.com.tr üye'nin siteyi kullanımını engelleyebilir, bu sebeplerle doğabilecek tüm sorumluluk ile 3. kişiler veya yetkili merciler tarafından Castingturkiye.com.tr'ye karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve talepler için Castingturkiye.com.tr'in Üye'ye rücu hakkı saklıdır.

· Yanlış, eksik, yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri ve uygun olmayan fotoğrafları içeren özgeçmişlerin siteye kaydedilmesi,

· Başka özgeçmiş bilgilerine ulaşma ve kullanma çabaları ile sitenin genel güvenliğini tehdit edici, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek girişimlerde bulunulması,

· Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam ve pazarlama amaçlı bilgilerin kaydedilmesi,

· Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi,

· Kurumlar tarafından ilan yayınlama ve özgeçmiş arama fonksiyonlarının sitenin amacı dışında kullanılması,

· Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması,

· Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin sitenin amacı dışında kullanımı veya üçüncü kişi / ve kuruluşlarla paylaşılması.

Üye hesaplarının yetkisi olmayanlar tarafından kullanıldığını veya şifrelerinin başkalarının eline geçtiğini öğrendiklerinde bu durumu derhal hemen Castingturkiye.com.tr'ye bildirmeyi, Castingturkiye.com.tr'in üyelerin şifrelerinin, üyelik hesaplarının, kullanıcı adlarının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul gereğince kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılmış olan tüm işlemlerden sorumlu olacağını, kullanıcı adı ve şifresinin castingturkiye.com'un kasdi veya ihmali nedeniyle 3. Sahısların eline geçmesi durumu haricindeve taahhüt eder. Üye kullanıcı adı ve şifresini koruma yükümlülüğü

Küçüklerin (18 yasinda altinda) ilgili özel not :

18 (onsekiz) yaşin altindaki adaylarin üyelik başvurularini ancak velilerinin yazılı izni ile yapilabilir.

İçerik Kullanımı

İşbu Sitede yer alan bütün ilanlar, yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler, sitenin yazılım altyapısı, veritabanı ve bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile yapılan işe ve siteye ilişkin her türlü veri ve telife tabii bileşen ('Materyaller') Castingturkiye.com.tr tarafından, kanun gereği yasa ve yönetmeliklerden doğan, tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran Castingturkiye.com.tr'e aittir. Sitede yer alan Materyallerin Castingturkiye.com.tr'in yazılı muvafakati olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması yasaktır.

Aynı şekilde Sitenin isim hakkı ve logosu münhasıran Castingturkiye.com.tr'e ait olup hiçbir surette Castingturkiye.com.tr'in yazılı muvafakati olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz.

Site münhasıran Castingturkiye.com.tr'in kullanımında olup Sitede yer alan herhangi bir unsur diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlanamaz veya Castingturkiye.com.tr'in izni olmadan başka bir internet sitesinden Castingturkiye.com.tr'in sitesine link verilemez, yönlendirme yapılamaz.

Castingturkiye.com.tr tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği Castingturkiye.com.tr'de olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Üye, Siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Castingturkiye.com.tr'in siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Üye'ye aittir.

Bilgisayarınıza Otomatik Olarak Yerleştirilen Bilgiler

Castingturkiye.com.tr kullanmanız esnasında bilgisayarınıza 'Çerez (Cookie)' adı verilen dosyalar yerleştirilebilir. Bu dosyalar zararlı değildir; sadece siteye verdiğiniz bilgileri kullanarak isteklerinize daha uygun bir site oluşturulmasına imkan sağlamak için kullanılmaktadır.

Sorumluluklar

Castingturkiye.com.tr'yi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) Üyelerimize daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır. Siteye gelen ziyaretçinin ip adresi ilgili mevzuat gereği kayıt altına alınmaktadır.

Castingturkiye.com.tr, sitede yer alan her tür kurum ve Üye bilgisi, ilan, haber, makale, sunulan eğitim programı ve diğer materyaller ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. İçeriğinden sorumlu tutulamaz. Özgeçmişlerini sitede bulunduran Üyeler siteye kaydettikleri her türlü bilgiden sorumludurlar.

Castingturkiye.com.tr üyelerine karşı iş ve/veya eleman bulmak vb yükümlüğü yoktur. Şirketler ve Üyeler arasındaki her türlü iletişim ve aktiviteden şirket ve Üyeler kendileri sorumludur.

Ziyaretçilere bilgi sağlamak veya yardımcı olmak amacı ile yer alan bağlantılar (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Castingturkiye.com.tr üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı Castingturkiye.com.tr'yindir.

Castingturkiye.com.tr'de yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile ziyaretçi ve üyelerin kullandığı yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Castingturkiye.com.tr'de bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

Castingturkiye.com.tr; kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Castingturkiye.com.tr, adayın özgeçmiş bilgilerini, proje sahiplerin, menajerlierin, her hangi "aday"in ilanlarını veya hesabını haber vermeksiniz kısmın veya tamamen bilgi vermeksizin iptal edebilir.

Castingturkiye.com.tr, Üye'nin Kullanım Şartları ile Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları'nda belirtilen yükümlülüklere aykırı hareket etmesi, yükümlülükleri hiç veya gereği gibi yerine getirmemesi, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen kurallara aykırı davranması ve sair hallerde Castingturkiye.com.tr, Üye'nin sistemi işbu Kullanım Şartlarına, Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, Üye'yi yetkili makamlara bildirmek ve üyeliği sonlandırmak hakkına sahiptir.

Castingturkiye.com.tr, kendisi tarafından sonlandırılan Üye hesabına ait her türlü kaydı silip silmemekte serbesttir, Üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Bu durumda Castingturkiye.com.tr tüm dava ve talep haklarını saklı tutmak kaydıyla, uğramış olduğu her türlü zararın tazminini Üye'den talep etme ve yükümlülüklere aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Üye'ye aynen rücu hakkını haizdir.

Kullanım Şartları Üye'nin, Castingturkiye.com.tr'ye üye olarak üyeliğini başlatması ile yürürlüğe girecek ve şartlarda belirtilen hallerden biri nedeniyle fesih edilmediği sürece yürürlükte kalacaktır.

Bu Kullanım Şartları'nın uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Üye, İşbu Kullanım Şartları'nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder.

Basvurular

Castingturkiye.com.tr sitenin kullanılması ve online başvuru yapılması halinde şartların kullanıcı tarafından kabul edildiği anlamına gelir. Şirket sitede yer alan sözleşme şartlarını değiştirme silme ekleme haklarını saklı tutar. Proje sahipleri muhtemel 3. kişilerle müracaatlarinizi, her türlü bilgi, video, ses kayidi, fotoğraf görüntü vb., paylaşabilirler, Castingturkiye.com.tr bu paylasimdan kaynaklanabilecek hic bir sonuctan sorumlu degildir.

Castingturkiye.com.tr hiç birşekilde başvuru hizmetinden doğabilecek durumdan sorumlu tutulamaz.Kullanıcılar kendi iradeleriyle siteyi kullanır ve online başvuruda bulunurlar. Bilgi ve içeriklerin herhangi bir sebeple yanlış durumlar içermesi halinde oluşacak mağduriyetlerden firmamız sorumlu değildir.

Bilgi Paylasim ve Irtibat

Castingturkiye.com.tr tarafından hizmetin gerektirdiği ölçülerde haberleşme ve tanıtım amacıyla kısa mesaj ve elektronik posta yollanması üye tarafından kabul edilmiştir.

Castingturkiye.com.tr İstanbul Merkezli olup, cast hizmetleri çerçevesinde ve şartların gerektirdiği ölçülerde üye bilgi, fotğraf ve görüntüler yurtdışında mukim proje sahiplerinle paylaşılacak böylece hizmet ağının yaygınlaşması sağlanacaktır.

Sözleşme üye veya firmamız tarafından feshedilene kadar geçerlidir.Sözleşme üye tarafından feshedildiği durumlarda siteyi kullanma ve hizmet alma haklarından vazgeçmiş olur.

Castingturkiye.com.tr istediği zaman ve hiçbir uyarıya gerek kalmadan sözleşmeyi feshedebilir.Sözleşme kurallarının ihlal edildiği durumlarda siteye girişiniz engellenerek üyeliğiniz sonlandırılacaktır. Bu durumda veritabanımızdaki tüm bilgileriniz geri dönülemez şekilde silinecektir.

Castingturkiye.com herhangi bir uyarıya veya bildirime gerek olmaksızın tamamen kendi insiyatifi ile sunulan hizmeti tamamen sona erdirebilir veya belli hizmetleri sunmaktan vaz geçebilir veya önceden ücretsiz olan bazı hizmetleri ücretli, ücreti olan bazı hizmetleri ücretsiz hale getirebilir. Üye bu ve buna benzer değişikliklerden dolayı kar kaybı, zarar, manevi tazminat başta olmak ve bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile herhangi bir talepte bulunmamayı kabul ve taahhüt eder.

Garanti, İade, İptal Bilgileri

Garanti

Castingturkiye.com sunmakta olduğu hizmetin kesintisiz ve beklenen niteliklerde olması için gerekli çabayı göstermekte ve önlemleri almaktadır. Ancak, hizmetlerin kesintisiz ve hatasız olacağı taahhüt ve garanti edilmemektedir. Hizmetlerde bir hata ve kesinti olması durumunda üye bu nedenle kar kaybı, zarar, manevi tazminat başta olmak ve bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile herhangi bir talepte bulunmamayı kabul ve taahhüt eder.

Castingturkiye.com.tr'ye yapılacak başvuru ve ödenecek başvuru ücreti mukabilinde; kayıt, tanıtım , talep olduğu durumlarda irtibatın sağlanması amacıyla kullanılacaktır.

Onlıne başvuru ücreti Türk Lirası üzerinden olup, işbu kurallara ve yürürlükteki mevzuata aykırı bir hareketiniz olmadığı sürece herhangi bir yasal talep iddia, hasar ve avukatlık gideri dahil harcamalardan mesul tutulmayacağımızı şimdiden kabul etmektesiniz. Bu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıklar konusunda İstanbul Mahkeme ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir.

İade/İptal

Üyemiz hizmetin iptaline karar verdiği taktirde şartnamelerimizde herhangi bir ücret iadesi yoktur.

Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları

Castingturkiye.com.tr, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullanilamaz.

Castingturkiye.com.tr, Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen tedbirleri alma hakkına sahiptir. Castingturkiye.com.tr, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.

Castingturkiye.com.tr üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. Üyelerimiz, Castingturkiye.com.tr'in sunduğu bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde ilgili seçeneği belirleyerek iptal edebilmektedir.

Castingturkiye.com.tr üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.

Özgeçmiş (Üye Profil)

Castingturkiye.com.tr, bireysel üyelerine internet üzerinde özgeçmiş hazırlama, kaydetme ve proje başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Hazırlanan özgeçmişler üyenin kendi seçimine göre aktif ya da pasif konumda Castingturkiye.com.tr'da saklanmaktadır. Üye, Üyelik Formu'nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle Castingturkiye.com.tr'in ve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul ve taahhüt eder.

Bu kapsamda Castingturkiye.com.tr'ye kişisel bilgilerin temin edilmesi, bunların Castingturkiye.com.tr tarafından belirlenecek/uygun bulunacak şekilde kullanımına muvafakat edildiği anlamına gelecektir. Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Üyeler ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde Castingturkiye.com.tr'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Pasif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, ilan veren firmalara, proje sahiplere vb., Castingturkiye.com.tr özgeçmiş havuzu aramalarında, hiçbir şekilde görüntülenememektedir. Sadece özgeçmiş sahibi üye kendi isteği doğrultusunda arayışına uygun ilanlara başvurduğunda ilgili kisiler tarafından özgeçmişi görüntülenebilmektedir.

Özgeçmişlerin aktif ya da pasif olma durumları özgeçmiş güncelleme sırasında değiştirilebilmektedir. Doğrudan firmaya gönderilen (örneğin: eposta, faks,vb. yollarla) özgeçmişler adayın sorumluluğundadır.

Değerlendirme Sonuçları

Ilan veren şirketler/kişiler, ilanlarına başvuruda bulunan adaylar ile 'Adaylarım' bölümünde yer alan 'Davet Gönder' bölümü aracılığıyla iletişim kurabilmektedir. Kişilerin/ şirketlerin, firmalarin, proje sahiplerin, menajerlerin, başvuruda bulunan adaylara, bilgi vermesi, yalnızca kendi insiyatiflerindedir.

Proje İlanları

Castingturkiye.com.tr üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Castingturkiye.com.tr üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri herkese açık şekilde degildir.

· Standart ilan yayınlanmak ücretsizdir. Ücretli hizmet alınmadığı sürece firmalardan ücret talep edilmez.

· Ücretsiz üyelik paketlerinde limitler dahilinde ilan ekleyebilirsiniz.

· Ücretli üyelik paketlerinden eklenen ilanlar en fazla 60 gün yayında kalır. Ücretsiz/standart üyeliklerdeki ilanlar 30 gün yayından kalır. İlanınız yayındayken aynı ilan yeniden eklenemez.

· İlanlara gelen başvurular ücretli üyeliklerde, üyelik süresince incelenebilir.

· İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.

· Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.

· İlanlarda pozisyon adı ve proje tanımı detaylı olarak yazılmalıdır.

· Sadece "yetenek aday" (oyuncu, manken, hostess, dublaj, seslendirme, dublör, figüran, özel yetenek, cocuk oyuncu, evcil hayvan katilmassi vb.) alım ilanları yayınlanabilir. Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmemektedir.

· Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.

· Reklam amaçlı ilan eklenemez. Bu tür ilanlar kabul edilmez.

· Sitemize eklenen ilanlar kontrol edildikten sonra yayınlanır. Eklenen ilanların yayınlanma garantisi yoktur. İlanlar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir. Yayınlanan ilanlar istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.

· Sitede yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

· İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yeralan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.

· İlan eklemek için gerekli olan üyelik esnasında sabit telefon yazılması zorunludur. Sabit telefon yazılmayan firma üyelikleri kabul edilmemektedir.

· Castingturkiye.com.tr gerekli gördüğü durumlarda ilan bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir.

· Castingturkiye.com.tr firma veya adaylar tarafından gelen şikayetleri dilediği şekilde ve zamanda değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Aday veya firmanın, "proje sahip,""menajer" üyeliğini iptal edebilir. İlgili taraflara bilgi verme zorunluluğu bulunmaz.

· Castingturkiye.com.tr firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.

Diğer Sitelere Yönlendirilme (Link)

Castingturkiye.com.tr; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. Castingturkiye.com.tr, bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

Castingturkiye.com.tr üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak castingturkiye.com.tr üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye'nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Castingturkiye.com.tr sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda Castingturkiye.com.tr bilgilendirilmelidir. Castingturkiye.com.tr 'in belirlediği güvenlik ' gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde Castingturkiye.com.tr sorumluluk taşımamaktadır.

Castingturkiye.com.tr Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Castingturkiye.com.tr Üye olarak, Gizlilik Prensipleri'nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri'nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.

Castingturkiye.com.tr, Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.